HAKKIMIZDA

Video Prodüksiyon alanına dahil her şeyi en iyi hizmet anlayışıyla yapmayı hedefleyen Prodüksiyon Dünyası, kendi ekibi, kendi ekipmanı ve vizyoner fikirleriyle medya sektöründe varlık göstermektedir. Reklam Filmleri, Tanıtım Filmleri, Belgesel Çekimleri, Animasyon Filmleri, Youtube ve Sosyal Medya İçerikleri ve Prodüksiyon hizmetleri gibi bir çok alanda hizmet vermekteyiz.

Reklam, film ve prodüksiyon sektöründe daha iyisi için ‘yapacak çok işimiz var’ sloganıyla hareket ederek, müşterilerinin isteklerini, kendi yetenekleri ve tecrübesiyle birleştirip, onlara tam hizmet anlayışıyla hizmet vermekteyiz.

NEDEN PRODÜKSİYON DÜNYASI

KENDİ EKİBİMİZ KENDİ EKİPMANIMIZ

Kendi ekibimizle hizmet vererek yapılacak işin kalitesini her daim en üstte tutuyoruz.  Kendi ekipmanlarımızla da gücümüze güç katıyoruz.

GENÇ VE TECRÜBELİ KADRO

Genç ve tecrübeli kadromuzla kreatif işler üretiyoruz. Sizin anlatmak istediğinizi kendi bilgi birikimimizle harmanlayıp en doğru işi size teslim ediyoruz.

BİZ BİR AİLEYİZ

Sizin için işini düşünerek size yeni fikirlerle geliyoruz. Çalıştığımız kişiler müşteri değil bizim için partner bir firmadır. Hep birlikte yükselerek hedeflerimizin peşinden koşuyoruz.

REFERANSLAR

ÖN BİLGİ FORMU

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Prodüksiyon Dünyasını daha yakından tanımak ve hizmetlerimizle ilgili ayrıntılı bilgi almak için Ön Bilgi Formunu doldurun sizi arayalım.

0532 152 53 84

info@produksiyondunyasi.com